X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گفت و گو

سخنگوی شورای اسلامی برزک و شورای اسلامی شهرستان کاشانم ولی اینجا وبلاگ شخصی من است

سه‌شنبه 19 آبان‌ماه سال 1394 ساعت 08:14 ب.ظ

سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه کاشان منصوب شد

سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه کاشان منصوب شد


طی حکمی از طرف سرپرست فرمانداری کاشان  مهندس مسعود خاندایی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه کاشان منصوب شد.


دکتر حمیدرضا مومنیان در جلسه تودیع و معارفه که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری کاشان برگزار شد گفت: هر مسئولیتی روزی شروع شده و روزی به پایان می رسد. آنچه اهمیت دارد آن است که در محضر خداوند و پیش وجدان خود آسوده خاطر باشیم و این امر در صورتی محقق می گردد که در دوران مسئولیت آنچه در توان داشته ایم صرف خدمت به مردم و برای رضای خداوند متعال انجام داده باشیم.   


وی افزود: در دوران مسئولیت مهندس فخری شاهد زحمات و خدمات ایشان به مجموعه شهرستان و فرمانداری بودیم و باید گفت تغییرات به معنی ارزش گذاری خوب یا بد بودن افراد نیست بلکه آن را می توان در راستای استفاده از توانمندی های دیگر همکاران دانست.


محسن فخری نیز در این مراسم گفت: معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری کاشان مغز و قلب فرمانداری است. مغز از آن جهت که با برنامه ریزی در سطح شهرستان بستر توسعه و پیشرفت را فراهم می نماید و قلب از آن رو که وظیفه دارد انرژی لازم را برای این اتفاق تأمین نماید.


وی شروع کار خود را در فرمانداری از حوزه معاونت امور فنی و عمرانی ذکر کرد و گفت: الحمدالله با کارهای انجام گرفته و به کمک دیگر همکاران اکنون شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه می باشیم.


مسعود خاندایی نیز در این جلسه گفت: با توجه به سابقه خدمتگزاری در فرمانداری که بیش از بیست سال پیش تا کنون بعنوان افتخاری در کارنامه خود دارم با این حوزه آشنا هستم و امیدوارم بتوانیم کارهای خوبی در زمان مسئولیت اینجانب شاهد باشیم. وی تأمین منابع مالی برای انجام امور را یکی از مهم ترین دغدغه های خود در این حوزه دانست و گفت: لازم است تأمین مالی و اعتباری به صورت جدی پیگیری گردد.


در پایان جلسه با اهدا لوح و هدایا از زحمات مهندس فخری قدردانی شد.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :