X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گفت و گو

سخنگوی شورای اسلامی برزک و شورای اسلامی شهرستان کاشانم ولی اینجا وبلاگ شخصی من است

پنج‌شنبه 19 آذر‌ماه سال 1394 ساعت 05:05 ب.ظ

با هماهنگی بیشتر و پرهیز از موازی کاری هزینه ها را مدیریت کنیم

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در دیدار شهردار مطرح کرد:


با هماهنگی بیشتر و پرهیز از موازی کاری هزینه ها را مدیریت  کنیم


جلسه صمیمی  شهردار و سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به منظور افزایش هماهنگی و هم افزایی مدیریت شهری در دفتر فرماندار برگزار شد.


سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در این دیدار گفت: شرایط ایجاب می کند برای بررسی وضعیت پروژه های شهرستان ، ایجاد تعامل بین دستگاهها و جلوگیری از موازی کاری جلساتی از این دست برگزار گردد و الحمدالله شرایط مهیا است تا با ظرفیتی که در شهرستان و منطقه و دستگاههای اجرایی وجود دارد اجرای پروژه ها و خدمات رسانی به همشهریان را  سرعت بخشیم.


دکتر حمیدرضا مومنیان تصریح کرد: نقش کلیدی در مدیریت اجرا با شهرداری ها است و می توانیم با افزایش هماهنگی و تعامل های بین دستگاهی، هزینه ها را مدیریت نموده و بسیاری از هزینه هایی که در اثر عدم هماهنگی و موازی کاری بر مدیریت شهری و مردم تحمیل می گردد با تعامل و هماهنگی کاهش داده و نتایج مطلوب تری به دست آوریم.


وی تأکید کرد: تعامل و هماهنگی باعث می شود تا موانع ناشی از چالش های بودجه ای را با مدیریت هزینه برطرف نماییم.


شهردار کاشان نیز در این دیدار گفت: هرچه تعامل و هماهنگی بین دستگاههای شهرستان با هم و با مرکز استان و همچنین نهادهای متمرکز ملی بیشتر شود روند اجرایی پروژه ها به لحاظ کمیت و کیفیت بیشتر می گردد.


مهندس محمد ناظم رضوی افزود:  با توجه به جایگاه فرمانداری ویژه شهرستان که فرماندار بعنوان معاون استاندار محسوب می گردد ، ضروری است از این ظرفیت در جهت تسریع و تسهیل خدمت رسانی به مردم استفاده شود.


وی اظهار داشت: نیازهای انباشته شده شهرستان و منطقه در طول سال های گذشته و ایجاد نیازهای جدید توسعه ای باعث می شود تا برای رسیدن به نقطه مطلوب، بیشتر تلاش کنیم و از اینرو نقش محوری فرمانداری ویژه کاشان در راستای افزایش تعاملات و هماهنگی های بیشتر حائز اهمیت است.


مهندس رضوی افزود: می توانیم با همدلی و همزبانی که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز می باشد با کمک هم مشکلات را مرتفع نموده و رضایت خداوند و به تبع آن همشهریان را حاصل نماییم.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :