گفت و گو

سخنگوی شورای اسلامی برزک و شورای اسلامی شهرستان کاشانم ولی اینجا وبلاگ شخصی من است

دوشنبه 11 آبان‌ماه سال 1394 ساعت 08:26 ب.ظ

حداکثر ظرفیت قانونی دستگاههای شهرستان در خدمت تأمین مسکن محرومان و نیازمندان جامعه است

سرپرست فرمانداری کاشان:


حداکثر ظرفیت قانونی دستگاههای شهرستان


در خدمت تأمین مسکن محرومان و نیازمندان جامعه است


سرپرست فرمانداری کاشان در جلسه مشترک شورای اسلامی شهر کاشان ، شهردار و مجمع خیرین مسکن ساز با تقدیر از زحمات این مجمع در تأمین مسکن محرومان منطقه گفت: اقدامات انجام شده خیرین مسکن ساز نشان از تلاش و زحمات بی شائبه این عزیزان در حوزه تأمین مسکن نیازمندان و محرومان منطقه و شهرستان دارد.


دکتر حمیدرضا مومنیان افزود: ساخت 800 واحد مسکونی که بیش از 600 واحد آن واگذار گردیده است نشان می دهد که ظرفیت خیرین در حوزه تأمین مسکن محرومان مانند دیگر حوزه ها ، در سطح استان و حتی کشور به خوبی بروز و ظهور داشته است.


وی اظهار داشت: برای تأمین مسکن شهروندان در حوزه های مختلف اقدامات خوبی انجام گرفته است و لازم است بانک اطلاعاتی و شبکه به هم پیوسته ای در این خصوص ایجاد گردد تا با هم افزایی ظرفیت های موجود و سرمایه های  فکری بتوانیم با انرژی بیشتر خدمات شایسته ای در حوزه مسکن برای مردم داشته باشیم.


دکتر مومنیان با تأکید به حفظ حرمت افراد در خصوص واگذاری مسکن به محرومان، یادآور شد: ساز و کار جانمایی و واگذاری مسکن به محرومان باید به گونه ای طراحی گردد تا حرمت افراد رعایت شده و حیثیت و آبروی افراد صدمه ای نبیند .


سرپرست فرمانداری کاشان از همه دستگاههای خدمات رسان خواست با حداکثر ظرفیت قانونی برای تأمین مسکن در حوزه خیرین مسکن ساز همکاری نموده و اظهار داشت: الحمدالله شرایط خوبی برای همکاری در سطح استان و شهرستان ایجاد شده است تا بتوانیم قدم های مناسبی برای تأمین مسکن مردم در حوزه های مختلف برداریم.


وی تأمین مسکن را به عنوان نیاز اولیه مردم ذکر کرد و اظهار داشت: وقتی دغدغه زیبا شدن شهر را  داریم باید به این موضوع توجه داشته باشیم محرومانی که دغدغه مسکن دارند چگونه می تواند از زیبایی و خدمات رفاهی شهر استفاده کنند.


دکتر مومنیان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین مجمع خیرین مدرسه ساز و شهرداری کاشان گفت: پیشنهاد می شود جزئیات این تفاهم نامه اعم از تأمین زمین ، صدور پروانه و شرایط واگذاری واحدهای مشترک به صورت مشخص مورد توجه قرار گیرد.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :